na téma >Návštěvnost!

27. november 2010 at 15:29 |  NA TÉMA
Každý se ptá..

Proč máš tak velkou návštěvnost ? [neptá se mně,ale někoho jiného]
Já sama velkou návštěvnost nemam,ale mam tu pár rad.

CČ!


1.První dojem dává design.Tákže by bylo fajn kdyby ste prostě měli ňějakej pěknej design a když ho neumíte, tak si ho prostě třeba někde "objednejte!:)

2.Máš nějakou oblíbenou stránku ? [blog] Tak tak  třeba dvakrát za tejden zajdi.A uvidíš že i tak se ti ta návštěvnost zlepší.

3.Vekou pravděpodobností je že tvůj blog neni vůbec populární v blogovim světě.Takže by to chtělo ten tvůj blog nějak zviditelnit.

4.Je třeba aby si taky měla zajímavý články.Teďkons už asi moc lidi nezajímají ty okopčený články celebrit.Protože řeknu příklad MILEY. Dost lidí má blog o ní.A jak sem to procházela všichni od sebe články kopírovali.Ať chcete nebo ne.Vždycky se najde někdo kdo to všechno okopíruje.
Takže nemá cenu mít blog o ňákí celebritě kde kopíruješ.

Když máš autorskej blog tak víte co je nudný ? PSÁT POŘÁD A POŘÁD JENOM DENÍČEK.
zkus třeba i něco jinýho.zkus se zamyslet co by ostatní zajímalo.

5.Piš na jiný blogy.Rozhodně nepiš pořád komentáře tipu "krásný blog" protože jasně je jasný že se ti tim zvýší návštěvnost,ale stejnak vás to pak přestane bavit.Lepší je psát k článkům.
Zkuste se zapojovat do různých soutěží.

6.REKLAMY ! Pokud vás někdo požádá aby jste se koukli na jeho blog tak proč ne? Může to bejt fajn blog. Není hezký když si někdo udělá na blogu rubriku BLACKLIST! Když vás někdo požádá o hlas.Tak prostě pro něj hlásněte.Napište mu na blog že pro něj hlas dáte.A uvidíte že až bude zase potřebovat dát hlas tak vám na blog napíše.Časem si vás může dát do oblíbených.a máte dalšího stálího návštěvníka.

7.Zkus třeba videorozhovory. Ty taky mají nějakej ten podíl na návštěvnosti.
Rozhodně to zkus.Někdo dá otázku.A pak bude zvědavej jak si na ní právě ty odpověděla.
Proto se znova koukne na tvůj blog a hop + 1.Lidi zajímá jaký má kdo otázky a jak nato ty odpovíš.Oblíbí si tě.A proto se budou koukat na tví videa častějš.A zase máte dalšího návštěvníka.

8.Piš pravidelně články.Třeba dvakrát do tejdne nenapíšeš a ostatní si můžou myslet že už tě blog nezajímá a že už se tam nevrátíš,Proto vždy aspon přednastav článek.

No a to by bylo  asi oděmně  všecko.


PS: Všecko jsem to vymyslela já.Takže bych byla ráda kdyby jste to prosím nekopírovali a už kdyby tak zdroj.Vím že to nejspíš neuděláte,Ale aspon to nevidávejte za svoje!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.