Plzeň

28. november 2010 at 15:53 |  NOTEBOOK
Ahoj.Jak se máte?Já dobře,ale jako sem zjistila že semusim učit,ale je to v pohodě už jsem se naučila.Dneska jsem byla v tý plzni a koupila jsem si ty sněhule a  jako teď se mi zasejc nelíbí :D
No toje jedno.Pak jsem si tam vyhlídla takový pěkný tríčo a mam taky novou čepici fakt se mi líbí.Dala jsem si mekáče poslední dobou ho mam pořád a taky podle toho vipadam.
Dneska vůbec nesněžilo aspoˇn u nás ne,ale večer má začít.Tyjo ani nevíte jak se mi v tý Plzni dneska líbilo ta vánoční atmosféra je úžasná.Všický nakupujou a tak.Já vůbec nevim co mam koupit rodičům za dárek.POtřebuju nutně poradit.A co vy vlastně budete kupovat?
A  jak se vám líbí můj nový design.Dal mi "celkem" práci,hlavně mi dalo práci to nastavit pořád mi to ňák nešlo,ale teď mi to sedí.Doufam že i u vás to sedí.Jinak zejtra se tu asík neobjevim,protože se určitě zasejc budu muset na něco učit.Dneska asi ještě něco přidam
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 26. august 2011 at 0:01 | React

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.